Ve skupině B už jistý postupující Nizozemsko remizoval 0:0 s Irskem a ve vzájemném souboji o druhé postupové místo zdolalo Norsko Anglii 2:0. V semifinále se tak střetnou Německo s Norskem a Španělsko s Nizozemskem.

Češky proti Německu soupeře v prvním poločase překvapily. Především uhlídaly nebezpečnou Anyomiovou, která se sice dostala do několika nebezpečných situací, ale buď mířila vedle nebo ji v největší šanci vychytala brankářka Lukášová. Hvězdná chvíle českého týmu přišla v závěru prvního poločasu, kdy po faulu na  kapitánku Staškovou proměnila penaltu Khýrová.

Po změně stran ale bylo rychle všechno jinak, což měla na svědomí už zmiňovaná Anyomiová, která ve 42. a 54. minutě otočila na 2:1 pro Německo, a když pak po hodině hry zvýšila na 3:1 Wiederová, nebylo už v silách českého celku se zápasem cokoli udělat. Nakonec se Radova parta loučila se šampionátem porážkou 1:5.

Německo WU17 - Česká republika WU17 5:1 (0:1)

Góly: 42. Anyomiová, 54. Anyomiová, 60. Wiederová, 74. Schneiderová, 80+4. Rackowá – 39. Khýrová z pen..
Sestava ČR: Lukášová – Lišková (59. Siváková), Dudová, Sonntagová, Valášková – Pochmanová, Khýrová – Dvořáková, Stašková (53. Šlajsová), Suchánková (70. Krištofová) – Cvrčková. Trenér K. Rada.

Německo WU17 - Česká republika WU17, ME 2017 (5:1, Příbram, 8. 5. 2017)